top of page

Маємо важливі новини!

Відтепер кожен бажаючий може працювати з геопросторовими даними Державного кадастру територій та об’єктів природно-заповідного фонду і вільно використовувати їх при просторовому плануванні, проєктуванні, організації наукових досліджень тощо. Для цього Міндовкілля розмістило оновлену версію цих даних на Порталі відкритих даних https://data.gov.ua/dataset/mepr_05

Найближчим часом ці оновлені дані будуть відображені на національному порталі екологічної інформації #ЕкоСистема.

Також ми співпрацюємо з Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру у для оновлення шару “Природно-заповідний фонд” на Публічній кадастровій карті України.

Завдяки вашим повідомленням, які надійшли за формою зворотного зв’язку, та за сприяння українсько-німецького проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine ці дані містять уточнену інформацію про: 73 пам’ятки природи 25 заказників 2 заповідні урочища 2 дендрологічні парки 1 ботанічний сад Карпатський біосферний заповідник Природний заповідник “Дніпровсько-Орільський” Національні природні парки “Олешківські піски” та “Синевир” Регіональні ландшафтні парки “Великобурлуцький степ” та “Краматорський”

Тепер, порівняно з попередньою версією:

уточнені межі територій та об’єктів ПЗФ у Закарпатській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Тернопільській, Херсонській та Чернігівській областях.

додані межі територій ПЗФ у Закарпатській, Харківській, Донецькій, Тернопільській та Херсонській областях.

Роботи з удосконалення Державного кадастру територій та об’єктів природно-заповідного фонду продовжуються. Тож, якщо ви помітили неточності у відображенні меж ПЗФ або відомий вам об'єкт ПЗФ відсутній – надсилайте, будь ласка, інформацію через форму зворотного зв’язку https://tinyurl.com/pzf-pkk

Міндовкілля дякує усім, хто долучився до збору матеріалів щодо меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду


3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page